травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора в інклюзивно-ресурсному центрі Любешівської селищної ради відбулося цікаве й святкове заняття. Вихованці під пильним супроводом своїх учителів займалися захопливим процесом – оформляли пасочки.

 

Спочатку діткам розповіли про це світле свято, про пасхальне вітання «Христос Воскрес» та великодній хліб. Далі ж разом із вчителем вихованці «замішували» тісто, додаючи в нього всі необхідні інгредієнти та «ставили» у піч для випікання.

Після цього на діток чекало найприємніше заняття – декорування пасочок. Для початку кожна дівчинка одягнула, як і належить справжнім українським господиням, хустину та фартушок.

Кожна дитина оформляла глазур’ю за допомогою пензлика свою пасочку, потім декорувала її різнокольоровими посипками й метеликами.

Як розповіла директор ІРЦ Тетяна Жилко, що ідея організувати таке заняття належить усьому колективу. Разом зробили «макет» майбутніх пасочок та замовили їх у пекарні, затим кожну обв’язали стрічкою.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування