травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Упродовж суботи-неділі в білоруському містечку Пружани Брестської області відбувалося міжнародне свято-конкурс інструментальної музики «Музичний калейдоскоп». До участі запросили і ансамбль Будинку культури Любешівської селищної ради «Веселі хлопці», який здобув перемогу, розповів його керівник Олександр Матюк.

 Наші земляки «зірвали» глядацький зал українською  жартівливою піснею «А я був козаком», а-капельно виконаною «Стоїть гора високая» і, звичайно, своєю унікальною харизмою. А ще підкорили серця всіх присутніх концертною програмою. Тож журі саме нашим землякам віддало перше місце серед 48 колективів з різних країн. У нагороду «Веселі хлопці отримали» медаль, Диплом та сувенір, а головне – незабутні чудові враження.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування