червня

19

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора  в смт Любешів на території селищного парку відбулися змагання з легкоатлетичного кросу між закладами загальної середньої освіти Любешівської селищної ради та відділу освіти, молоді та спорту Любешівської РДА. В змаганнях взяли участь 9 закладів освіти, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці Тетяна Будько, завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради.  

А саме: ОЗЗСО «Любешівський ліцей», ЗЗСО «Бихівський ліцей», ЗЗСО «Залаззівський ліцей», ЗЗСО «Цирська гімназія», ЗЗСО «В’язівенська гімназія», ОНЗ «Люб’язівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ЗЗСО «Гірківський ліцей», ЗЗСО «Любешівськоволянська гімназія», ЗЗСО «Лахвичівська гімназія». В результаті серед гімназій загальнокомандне перше місце здобула Любешівськоволянська,серед ліцеїв – Бихівський.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ
ДІВЧАТА 500 м 5-6 класи
І місце – Пилипчук Мирослава (ЗЗСО «Залаззівський ліцей»)
ІІ місце – Масюк Дарина (ОЗЗСО «Любешівський ліцей»)
ІІІ місце – Черевко Дарина (ОЗЗСО «Любешівський ліцей»)
ІІІ місце – Литвинчук Валерія (ЗЗСО «Бихівський ліцей»)

ЮНАКИ 500 м 5-6 класи
І місце – Мельничук Назар (ЗЗСО «В’язівенська гімназія»)
ІІ місце – Хрупчик Тарас (ЗЗСО «Цирська гімназія»)
ІІІ місце – Березюк Микола (ЗЗСО «Бихівський ліцей»)

ДІВЧАТА 500 м 7-9 класи
І місце – Рибчик Марічка (ЗЗСО «Гірківський ліцей»)
ІІ місце – Пилипчук Софія (ЗЗСО «Залаззівський ліцей»)
ІІІ місце – Михалик Ірина (ЗЗСО «В’язівенська гімназія»)

ЮНАКИ 1000 м 7-9 класи
І місце – Гриневич Владислав (ЗЗСО «Бихівський ліцей»)
ІІ місце – Матюк Андрій (ОЗЗСО «Любешівський ліцей»)
ІІІ місце – Лук’янчук Дмитро (ЗЗСО «Залаззівський ліцей»)

ДІВЧАТА 1000 м 10-11 класи
І місце – Веремійчик Валентина (ЗЗСО «Бихівський ліцей»)
ІІ місце – Михалик Анастасія (ОЗЗСО «Любешівський ліцей»)
ІІІ місце – Кальчук Василина (ЗЗСО «Гірківський ліцей»)

ЮНАКИ 1000 м 10-11 класи
І місце – Тимощук Олександр (ЗЗСО «Залаззівський ліцей»)
ІІ місце – Литвинчук Едуард (ЗЗСО «Бихівський ліцей»)
ІІІ місце – Дусик Максим (ОНЗ «Люб’язівська ЗОШ І-ІІІ ст.»)

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНІ МІСЦЯ СЕРЕД ГІМНАЗІЙ

І місце – ЗЗСО «Любешівськоволянська гімназія»
ІІ місце – ЗЗСО «Лахвичівська гімназія»
ІІІ місце – ЗЗСО «В’язівенська гімназія»

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНІ МІСЦЯ СЕРЕД ЛІЦЕЇВ

І місце – ЗЗСО «Бихівський ліцей»
ІІ місце – ЗЗСО «Залаззівський ліцей»
ІІІ місце – ОЗЗСО «Любешівський ліцей»



You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування