квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні - Пальмова (Вербна) неділя у християн-католиків. І наші земляки з польських родин, як і належить, мали святкову службу в костелі. Розділили з ними радість гості з Польщі - з товариства «Wołyński Rajd Motocyklowy».

 

Після закінчення служби відвідали урок недільної школи з вивчення польської мови, поцікавилися, як він облаштований, як проходять заняття. Адже свого часу волонтери товариства "Wołyński Rajd Motocyklowy" допомагали в наповнюваності цього кабінету. Та й нині привезли чимало підручників, літератури польською мовою, а також подарували на кабінет карту Європи. А настоятель костелу о. Андрій Квічаля розповів про традиції святкування Вербної неділі та Великодня в католиків, побажавши всім хороших свят, миру в родинах та Україні. В свою чергу учитель Юлія Харитонюк та учні недільної школи розповіли, що їм відомо про згадані найбільші свята всіх християн. Тож члени відділення Товариства польської культури на Волині ім. Еви Фелінської, котре організувало діяльність недільної школи, подякували друзям-полякам за таку підтримку.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування