червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні представник Корпусу Миру США  в Україні (на фото зліва) найперше зустрівся із вихованцями та викладачами Любешівського технічного коледжу ЛНТУ.

Насамперед його, як і належить за чудовим українським звичаєм, зустрічали запашним короваєм а вишитому рушнику. А ще – щирою піснею, в тому числі про Волинь. Спілкування відбувалося двома мовами – англійською та українською. Програма цієї зустрічі – досить насичена, адже не лише про те, чим живе коледж, дізнався пан Макс, але й взяв участь у майстер-класі - приготуванні традиційної національної страви – вареників. А ще заплановані екскурсія Любешовом та старовинними Сваловичами. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування