квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні для шкільних екологічних клубів було передане спорядження, обладнання для подальшої їхньої діяльності в напрямку моніторингу водних ресурсів басейну річки Прип’ять. Серед іншого – біноклі, байдарки тримісні, карімати, спальники, компаси, лазерні дальноміри, акумуляторні батареї для ехолота.

 

Як нагадав голова районної громадсько-екологічної організації «Світ навколо нас» Віталій Веремчук, днями закінчився проект «Транскордонні водні інспектори», котрий рік здійснювався спільно з білоруською стороною в рамках реалізації програми Свросоюзу «Східне партнерство» Україна-Білорусь. З української сторони її впроваджували Любешівська ГЕО, яку він очолює, та відділ освіти, від білорусів – Пінський райвиконком і ГО «Інтеракція». На Любешівщині було створено 10 шкільних екологічних клубів. «Літній табір, фестиваль, взаємні візити шкіл, екологічні акції та інші спільні дії здружили як шкільну молодь, так і педагогів. Всі з нетерпінням чекають продовження діяльності, а отримане обладнання дозволить і в подальшому проводити заходи, які пов’язані з екологією і головне – вихованням підростаючого покоління», - приблизно такими словами не змовляючись висловлювалися керівники екоклубів та директори навчальних закладів. А Віталій Веремчук додав, що завдяки зекономленим коштам придбали на кожен клуб по чотири сміттєві контейнери, адже є ідея запровадити по школах проекти з сортування сміття і продумати, аби зібрані відходи вивозилися на переробні заводи. А влітку - запросити білоруських друзів. Таким чином і надалі клуби активно діятимуть, розширюючи межі своєї діяльності.   

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування