квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Минулими вихідними активна молодь Любешівщини, а це учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Любешівської селищної ради та студенти Любешівського технічного коледжу ЛНТУ, взяли участь у тренінгу від Британської Ради в Україні за програмою «Активні громадяни». Його провели представники «Молодіжного центру Волині», що діє при управлінні освіти і науки ОДА.

 

Два дні в малому залі Будинку культури селищної ради вони створювали пробні проекти соціальної дії, які розроблятимуться і запроваджуватимуться на основі набутих ними знань та  відповідно до поглядів на потреби розвитку своїх громад. Лише позитивні емоції, нові знайомства і знання отримали всі від тренінгу. Молоді люди показали себе активними, думаючими, креативними, відкритими до спілкування та повноцінними членами своєї громади. Їм було цікаво, і вони охоче працювали. Отже, тепер ці активісти зможуть поширювати отримані знання у своїх громадах серед молоді, адже після закінчення тренінгу вони отримали спеціальні сертифікати. Ним передбачаються подальші обміни і контакти, які надають можливість учасникам продемонструвати свої досягнення, поділитися досвідом і встановити мережі та партнерство як в Україні, так і за кордоном, поділался враженнями від події Тетяна Будько, завідувач сектору у справах сімї, молоді та спорту Любешівської селищної ради. 

Фото - Тетяни Будько.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування