травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Нещодавно в «Адреналін Сіті» (м. Луцьк) відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з кікбоксингу "ІСКА". Участь у змаганнях взяли кікбоксери, які тренуються на базі клубу «УДАР».

 

П’ятеро з них стало чемпіонами. Це – Назар Медведюк, Олександр Василюк, Євген Мокич, Олександр Губарик, Владислав Вітовщик. Срібні нагороди отримали Дмитро Клубук, Валентин Петрик, Артем Швайко. Третє місце посіли Тарас на Назар Марчики, Назар Дрозд, Андрій Корх та Назар Ходаківський.

Усі вони отримали медалі, Дипломи та пам’ятні подарунки.

Приємно відзначити, що наших юних кікбоксерів Валентина Петрика, Назара Медведюка, Олександра Василюка, Назара Ходаковського та Євгена Мокича запрошено до складу збірної області.

Созон Смаль, тренер.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування