травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні та вчора небайдужі жителі села Угриничі добряче попрацювали: прибрали від сміття територію біля річки, облаштували місце відпочинку й посадили деревця біля місцевої школи.

 Про такі хороші справи написала на своїй сторінці у Фейсбуці депутат селищної ради Наталія Струк-Маковецька, зазначивши, що за ініціативи та підтримки небайдужих жителів с. Угриничі вдалося окультурили берег річки та зробити там чудове місце для відпочинку (бесідку дещо раніше змайстрували хлопці із с.Седлище).

Також вона розповіла про ще одну зроблену справу: «Працівники ДП «Любешівагроліс» разом із учнями та трудовим колективом ЗЗСО «Угриничівська гімназія» зустріли весну надзвичайно корисною справою - висадили алею з каштанів та дубів на території школи. Незважаючи на погоду, всі присутні були задоволені проведеною роботою, а по завершенню учнів чекав невеликий сюрприз у вигляді солодкого столу. Щиро дякуємо за розуміння та підтримку».You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування