травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в малому залі Любешівської селищної ради відбувся літературний захід, приурочений 148-річниці від дня народження Лесі Українки.

 

З одного боку сцени - тематична книжкова виставка, уквітчана вишитим рушником, з іншого – мультимедійна дошка, на якій синхронно транслювалися світлини геніальної дочки України та її рідних людей…

Ведучі ж повідали про нелегкий життєвий і творчий шляхи Лесі Українки, читці продекламували вірші, які через плин часу не втрачають своєї популярності, а працівники Будинку культури порадували присутніх віночком українських пісень. 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування