травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора з нагоди дня народження Лесі Українки учні 4-В класу Любешівського ліцею у супроводі класовода Любові Русило та працівників дитячої бібліотеки Любешівської селищної ради провели відкритий урок під гаслом «Безсмертна Леся Українка була і є повік жива».

 

У заході був задіяний весь клас. Школярі розповіли про багатогранну творчу особистість Лесі Українки, про незгасимі вогні її таланту. Також вони декламували вірші поетеси та дивилися презентацію про життя Лесі Українки, котру підготували працівники дитячої бібліотеки.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування