квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Цими вихідними, 9-10 лютого, у луцькому "Андреналін City" відбувся IV Міжнародний турнір з козацького двобою за правилами ММА.

 

На Волинь з'їхалося понад 300 дітей та дорослих з Азербайджану, Туреччини, Литви, Білорусі та кращі бійці України, зокрема з Вінницької, Рівненської, Закарпатської областей та звісно Волині, повідомляє прес-служба спортивного клубу «Воїн».

Два дні видовищних поєдинків та запеклої боротьби стали результативними для волинського клубу "Воїн". Зокрема, перші місця в турнірі посіли і жителі села Деревок Іван Поремчук,  Юрій Пасич та Іван Пасич.

Міжнародний турнір організований клубом бойових мистецтв "Прайд". Переможці отримали грошові премії та заохочувальні подарунки від партнерів змагань.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування