квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора в приміщенні колишніх «Бермудів» відбулася відкрита особиста першість Любешівської селищної ради з настільного тенісу.

У ньому змагалися більше десяти учасників з різних куточків Любешівщини. Перше місце виборов житель с. Зарудчі Костянтин Кух, друге – Василь Капець із Березич, третє – його односелець Едуард Гаврилюк. Вони отримали дипломи, медалі, грошові сертифікати, а переможець – ще й кубок. Здійснила приємну місію нагородження завідувач сектора у справах сім’ї, молоді та спорту Любешівської селищної ради Тетяна Будько, розповів Віктор Кух, головний суддя змагань. 

Фото Тетяни Будько.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування