квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора на базі Любешівського ліцею відбувся районний етап всеукраїнського конкурсу читців творів Лесі Українки. Були переможці у двох вікових групах, а також визначили володарку гран-прі.

Так, у середній віковій групі (учасники віком 11-14 років) перше місце здобула Альона Симонович із Мукошина, друге місце – Інна Хрупчик із Лахвич, третє розділили Єлизавета Бас із Залізниці та Вікторія Корець із Погулянки. У старшій віковій групі (діти по 15-18 років) перемогу здобула Богдана Філюк із Великої Глуші, друге місце отримали за виконання композиції дует із Березичівського ліцею у складі Ангеліни Брень та Богдана Андрусика, третє місце посіла Анна Бринчук із Седлища. За оригінальність виступу були відзначені Віктор Деміх із Любешівської Волі, Роман Оласюк із Великого Куреня, Кароліна Понікарчик із Любешова, Марія Оласюк із Залізниці та Василина Віліч із Малої Глуші. А от гран-прі володаркою гран-прі стала Ірина Сінчук, котра представлятиме Любешівщину 23 лютого в Луцьку на обласному етапі цього конкурсу.

Усі учасники отримали Грамоти, а також книши в подарунок, повідомила завідувач методичного кабінету управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради Людмила Радкевич.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування