квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Любешівська селищна рада - переможець проекту «Покращення якості послуг у сфері управл­іння відходами на му­ніципальному рівні в ОТГ».

 

Наразі проводиться навчально-ознайом­чий візит до Словен­ії, який організовано про­грамою "U-LEAD з Європою".  Представником Любешівської селищної ради у цих навчаннях є головний спеціаліст відділу  регіонального розвитку,  інвестицій та проектної діяльності Олеся Жилко, - йдеться на сайті Любешівської ОТГ.

Основною метою візиту є отримання знань та знайомство з кращими практиками прозорого та відпові­дального управління послугами у сфері поводження з відходами, а також налагодження партнер­ства із громадами Сл­овенії задля успішно­го і сталого співроб­ітництва українських та слове­нських громад.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування