квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в Любешівському громадському музеї минулого та сучасного відбулася зустріч творчих людей, аматорів пера і не тільки, котрі щиро люблять наш поліський край і оспівують його красу у своїй поезії, прозі та музиці.

 

Результатом стало створення літературно-мистецької студії Любешівщини під промовистою назвою «Натхнення». Головою студії обрали Олесю Ющишин, одним із заступників – Наталію Горщар.

Директор згаданого музею Генадій Сарапін розповів, що для студії планують обладнати окрему кімнату, де збиратимуться творчі таланти Любешівщини «у дружній, теплій атмосфері». 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування