квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора, 5 лютого, в м. Ковель у приміщенні школи мистецтв відбувся другий тур обласного конкурсу виконавців на бандурі серед шкіл естетичного виховання. І дві вихованки нашої музичної школи здобули перемогу.

 

А саме в номінації бандуристи-інструменталісти кращою стала Ірина Деміх (викладач Галина Бондарчук), у номінації бандуристи-вокалісти – Катерина Самуйліч (викладач – Людмила Андрусік). Обидві полонили шановне журі майстерною грою на бандурі, а Катруся - ще й чарівним виконанням ліричної та жартівливої пісень. До слова, дівчата на заняття в музичну школу доїжджають зі своїх сіл: Катя - з Судча, Іринка – з Любешівської Волі.

Директор Любешівської ДМШ Юрій Будько, котрий і надав інформацію, зазначив, що Катерина Самуйліч та Ірина Деміх за перемогу нагороджені Сертифікатами управління культури, з питань релігій та національностей Волинської ОДА. Також їх відібрали для участі в третьому турі цього конкурсу бандуристів, який відбудеться 20 лютого в Луцьку.

Фото - Олени Самуйліч.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування