квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

А саме - завдяки співпраці з Klitschkon Foundation. Проект, в якому наш заклад брав участь, розроблений для розвитку та підтримки спорту в Україні, в рамках якого школи отримують посилки зі спортивним інвентарем.

 

"На розгляд організаторів проекту під кінець року був надісланий відеосюжет, як тренуються здобувачі освіти в нашому ліцеї. А нещодавно ми отримали «Посилку успіху», повну новенького обладнання для тренувань: футбольні, баскетбольні та волейбольні м`ячі; секундоміри; свистки зі стрічкою; футбольні маніжки; насос для футбольних м`ячів; сітку та м’ячі для тенісу; скакалки з підшипниками; сітку для м`ячів; календарі з логотипом братів Кличко.

Це - доречний подарунок для всіх учасників освітнього процесу. Отож варто боротися за свої мрії та ніколи не зупинятися на досягнутому", - повідомила заступник директора з виховної роботи цього ліцею Аліна Черевко. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування