квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями підбили підсумки обласної заочної виставки-конкурсу «Новорічний подарунок», яку організовували управління освіти і науки та молоді ОДА спільно з Волинським обласним еколого-натуралістичним центром. У ньому взяло участь 18 вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти Любешівської селищної ради та Любешівського району.

Із 14 поданих нашими юними талантами робіт сім визнані найкращими, повідомила Надія Крат, методист методкабінету управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради. Так, у номінації «Новорічний подарунок» визнано переможцями та нагороджено грамотами управління Вікторію Бринчук, Анну Сацик, учениць Седлищенського ліцею, в номінації «Флористична новорічна картина, колаж» перемогла Інна Григорук, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» БДЮТ Любешівської селищної ради, в номінації «Стилізована ялинка» нагородили Аліну Деміх, Юлію Гречко, вихованок гуртка «Контраст» В’язівненської гімназії, Оксану Юрашкевич, вихованку гуртка «Виготовлення іграшок» БДЮТ, Сергія Борейка, Богдана Токара, учнів Судченського ліцею та Віталіну Кравчук, вихованку гуртка «Юний художник» ОЗЗСО «Любешівський ліцей». А в номінації «Український сувенір» - Яну Черевко із Березичівського ліцею, вихованку гуртка «Мистецтво нашого роду». 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування