квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями автопарк КП «Любешів-Комфорт-Сервіс» поповнила нова, уже сьома, одиниця спецтранспорту – трактор МТЗ з обладнанням, на загальну суму 943 тис. грн.

Щодо обладнання, то це - розкидач дорожніх сумішей, фронтальний навантажувач із ковшем для сипучих матеріалів, вила для піддонів, відвал для снігу, а також подрібнювач деревини. Як повідомили в селищній раді, трактор використовуватиметься для утримання комунальних доріг та вулиць, зокрема, очистки від снігу, посипання вулиць піщано-соляною сумішшю. А подрібнювач деревини – для виконання робіт із благоустрою: утилізації, переробки гілля на паливну тріску, котрою опалюватимуть заклади об’єктів соціальної сфери. Дещо раніше комунальне підприємство отримало міні-трактор із кабіною та обладнанням, зокрема, є причіп самоскидний, відвал для снігу, дорожня щітка. Їхня загальна вартість становить 334,5 тис. грн. Використовується для розчистки тротуарів, підмітання вулиць і тротуарів, інших потреб благоустрою.

Обидві одиниці техніки – 2018 року випуску і придбані селищною радою за кошти, виділені торік із Державного бюджету на розвиток інфраструктури громади. Передбачалося, що на сім одиниць освоять 12603,2 млн. У селищній раді зазначили: у зв’язку з тим, що в  процесі реалізації цих проектів виникла економія коштів (близько 400 тис. грн.), з метою використання всього обсягу субвенції, було підготовлено  додатково проектні заявки на проекти, котрі вже реалізовані. Це – реконструкція мереж вуличного освітлення по двох вулицях с. Витуле – Лісова та Молодіжна. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування