квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Знову хороша новина для охочих вивчати польську мову в «недільній школі». Адже сьогодні кабінет, де проходять заняття, поповнився двадцятьма новенькими стільцями.

 

До цього часу користувалися такими, що були у вжитку. Допомогу в оснащенні кабінету меблями надала Любешівська селищна рада. До слова, надані попередньо десять нових столів – теж закуплені за її сприяння. Доставив їх у кабінет Микола Бущук - депутат обласної ради, підприємець, меценат і активіст Любешівського відділення Товариства польської культури на Волині ім. Еви Фелінської, котре є організатором «недільної школи». Тож у вихідні її відвідувачі та любителі шахів і шашок, котрі теж займаються у цьому кабінеті, зможуть оцінити зручність нових стільців.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування