квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в Любешові в «Бермудах» відбувся відкритий чемпіонат Любешівської селищної ради з настільного тенісу (команда першість). Найкраще зіграли березичівці, любешівці та великоглушанці, повідомив організатор змагань Віктор Кух.

 

Загалом брали участь вісім команд: по дві з Залізниці та Зарудчі, по одній – із Деревка, Березич, Великої Глуші та Любешова. У результаті перше місце здобула команда з Березич, друге – з Любешова, третє – з Великої Глуші. Усі вони нагороджені медалями, дипломами, а команда-переможець – ще й кубком. Крім того, їм вручили грошові сертифікати на придбання спортінвентарю: відповідно, - на 600, 500 та 400 грн. Також від автора нової книги про Любешівщину Петра Бущика по примірнику цього видання отримали наймолодший гравець чемпіонату Ілля Медведюк із Великої Глуші, найкращий гравець – Василь Капець із Березич та найдосвідченіший – Василь Михальчук із цього ж села.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування