квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Станом на сьогодні маємо 13 призових місць в обласних олімпіадах по навчальних закладах Любешівщини.

 

Так, з української мови здобули два другі місця школярі із Залізницького та Великокурінського ліцеїв – Яна Токарчук і Катерина Крисько. Єдине в районі призове друге місце з хімії виборола учениця Великокурінського ліцею Марія Солошик. Два треті місця з німецької мови – у школярів із Залаззівського та Любешівського ліцеїв Тетяни Шідер і Катерини Літвинчук. Обидва других місця з астрономії вибороли учні Малоглушанської школи – Наталія Бойко та Оксана Невірець. Два треті місця з математики – у школярів Великокурінського та Судченського ліцеїв – Марії Солошик та Марії Гудько. Третє місце з польської – в учениці Любешівського ліцею Аліни Токарчук. Друге і третє місця, відповідно, в учениць знову ж таки Великокурінського ліцею – Дарини Крисько та Наталії Клявзунік (на фото) з правознавства. Друге місце з історії виборов школяр Залізницького ліцею ім. Івана Пасевича Андрій Бас.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування