квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Під час «водного» квесту белоруські та українські школярі більше дізнаються про ріки, біля яких живуть, а також про те, що там росте, хто живе, як економити воду й не тільки. Перше завдання з’явиться у середу, 23 січня. Порядок виконання не має значення, але відповіді прийматимуться не пізніше як до 23:59 год. 10 лютого, повідомив Віталій Веремчук від імені команди проекту «Транскордонні водні інспектори».

 

Раз у три дні в групах проекту “Транскордонні водні інспектори” в соцмережах VK, Facebook та Instagram надходитимуть завдання, всіх буде п’ять. Кожне треба виконати й опублікувати результати на своїй сторінці з хештегами #pry5, #ТВІ та #waterquest. Переможець отримає плеєр AppleiPod. Ним стане той, хто набере найбільшу кількість балів. Стильну eco-friendly флешку на 32 гігабайти - за найбільшу кількість лайків під усіма записами з виконаними завданнями, а карту пам’яті до телефону формату microSD на 64 гігабайти подарують тому, хто виконає всі завдання квесту найшвидше.

Деталі подані в групах проекту в соцмережах VK (http://bit.ly/2RGCOL4) та Facebook (http://bit.ly/2S0DWs6), а також на сторінці в Instagram: http://bit.ly/2AWwSCW. Участь у конкурсі можуть взяти лише школярі з Пінського та Любешівського районів. Нагадуємо: проект Транскордонні водні інспектори фінансується Європейським союзом у рамках Програми територіального співробітництва країн Східного партнерства Білорусь - Україна.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування