квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У суботу, 19 січня, фольклорний аматорський колектив Люб’язівського сільського Будинку культури «Вербиченька» (керівник Світлана Музика), котрий свого часу брав участь у програмі Фольк-music, взяв участь в 11-му міжрегіональному фестивалі «Фольклор без кордонів» у м. Іваново Брестської обл.

 

Як повідомив начальник відділу культури Любешівської РДА Василь Бурдак, на фестивалі виступали колективи п’яти країн: Туркменістану, Польщі, Росії, Білорусіь та України. Нашу державу представляла люб’язівська «Вербиченька». Вона виступала на сцені районного Будинку культури, а також центральній площі в Іваново. Організатори заходу високо оцінили виконавську майстерність колективу, а також були вражені етнокостюмами «з бабусиних скринь». Відтак колектив був нагороджений Дипломом учасника фестивалю за популяризацію народних традицій.  

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування