квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні під таким гаслом відбувся у БК Любешівської селищної ради заключний етап фестивалю колядницьких та щедрувальних гуртів клубних установ.

 

На головній сцені району колядували та щедрували тріо с. Рудка, квартет із с. Лахвичі, фольклорні колективи «Журахлина» с. Ветли та «Родинонька» с. Залізниця, клубних установ сіл Мукошин, Бихів, Бірки, а також народний аматорський фольклорний колектив Будинку культури селищної ради. Усі вони отримали Подяки  - за збереження народних традицій та участь у фестивалі. Слід зазначити, що у їхньому виконанні звучали як автентичні обрядові пісні з примовками та сценками, так і сучасні новорічно-різдвяної тематики. Всі вони по-своєму захоплювали майстерністю і харизмою. Але водночас було і те, що їх об’єднувало – чудові побажання всіляких гараздів та миру в Україні. Цього ж зичила у авторських рядках поетеса Ганка Поліска.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування