березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Напередодні свят юні деревчани, вихованці спортивного клубу «Воїн», побували на різних змаганнях, повідомив тренер цього клубу Василь Корець.

 

Так, на Кубку Житомирської області зі змішаних єдиноборств ММА Іван Пасич здобув перше місце, а Михайло Тимонік – третє. У всеукраїнському турнірі з бойового самбо, що відбувався у Шепетівці, «золото» здобули і Юрій Пасич, і Іван Поремчук. А ось у турнірі з ММА у Луцьку виступали маленькі деревчани. Так, другокласник Ярослав Поремчук виборов третє місце, п’ятикласники Ілля Грудик, Олександр Крук - 2, Максим Шевчик, Богдан Мусірівський  - 3, шестикласник Олександр Шевчик – також третє.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування