березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора, 22 грудня, директори Луцького міського, Ковельського міськрайонного центрів зайнятості та філій Волинського обласного центру зайнятості зібралися на робочу нараду, під час якої, визначилися із завданнями й ознайомилися з нововведеннями на 2019-й рік.

 

У рамках наради відбулося й нагородження кращих працівників. Так, у числі тих, хто отримав Почесну грамоту Волинського обласного центру зайнятості за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання професійних обов’язків, особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних із реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту населення від безробіття та безпосередньо з нагоди 28-ї річниці з Дня створення Державної служби зайнятості України була і директор Любешівської районної філії Ольга Ковальчук.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування