березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Напередодні новорічних свят громадська організація «Волинський фонд активної реабілітації неповносправних» та адміністрація бібліотеки №10 м. Луцьк організували в книгозбірні творчий захід «Інва-Вечорниці». До участі в ньому долучилося й кілька співочих родин Любешівщини, повідала керівник згаданої ГО Анна Шевчук.

 

Представники влади, громадських організацій, волонтери у своїх виступах наголошували, що готові надавати допомогу людям непростої долі, котрі мають інвалідність. А особливий святковий настрій створили музичні вітання, у тому числі – від наших землячок Ніни Дащенко і Тетяни Кальчик, Тетяни і Єлізавети Кузьмич, Надії та Анастасії Боснюк. Музичний супровід забезпечив баяніст В’ячеслав Федчик. Голова згаданої громадської організації Анна Шевчук із вдячністю каже про наших талановитих людей, котрі мають чуйні, добрі серця.  

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування