березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора, 20 грудня, на базі Залізницького ліцею ім. І. Пасевича відбувся семінар-навчання для вчителів біології закладів загальної середньої освіти Любешівського району - «Проектні технології у формуванні інноваційної моделі позакласної роботи з екології». Про це інформує Аліна Черевко, заступник директора з виховної роботи Залізницькогор ліцею ім. І. Пасевича.

 

Із вітальним словом до учасників семінару звернулася заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник управління гуманітарної політики селищної ради Ольга Кух. Модератор заходу - директор Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентина Остапчук - звернула увагу на новий формат методичного супроводу та створення освітнього середовища позашкільної освіти. Були представлені інтерактивні моделі виховної роботи «Хакатон», елементи пермакультури в «Новій українській школі», інноваційні підходи до трудового виховання в умовах сучасної школи та природоохоронна робота в закладах освіти територіальних громад.
Про розвиток професійних компетентностей педагогів шляхом проектної діяльності доповів директор Залізницького ліцею Сергій Кутинець. Зокрема, були представлені Всеукраїнські екологічні проекти, які тут реалізовані. Учель біології Олена Ковальчук презентувала проект «Компола», а 11-класницяія Поліщук - проект Zero Waste School від Klitschko Foundation та Coca-Cola Foundation. А організували такий захід управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради та методист РМК Любешівської райдержадміністрації Людмила Олішкевич. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування