червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні, у День святого  Миколая, в дитячій бібліотеці селищної ради відбувся захід «Вивчаймо та оберігаймо птахів рідного краю», котрий організували працівники НПП «Прип’ять-Стохід» спільно із бібліотекарями.

 

Учні 4-В класу Любешівського ліцею зі своїм класоводом Любов Русило мали можливість дізналися, які птахи зимують у нашому краї, переглянути відесюжети про життя пернатих друзів та пограти у різні цікаві й розвивальні ігри.

На завершення заходу усі школярі від НПП «Прип’ять-Стохід» отримали інформаційні листівки та календарі, а від бібліотекарів – солодкі подарунки з нагоди Дня святого Миколая.

Також у бібліотеці діяли фото-виставка про пташиний світ птахів НПП «Прип’ять-Стохід» та інформаційний куточок періодичних видань та творів, в яких головні герої – пернаті друзі. 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування