червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Як і щороку взимку, молодь різних навчальних закладів, шкільні лісництва підтримують пернатих. Працівники національного парку проводять акцію «Допомога птахам взимку», до якої долучаються школярі.

За інформацією природоохоронців, у Бірківському ліцеї учні, які є транскордонними водними інспекторами, переглянули фільм та презентації про зимуючих птахів, виготовили годівнички й розвісили їх на подвір’ї навчального закладу. Акцію підтримали у Підкоромільській гімназії учасники шкільного лісництва, керівником якого є вчитель біології Людмила Приходько, котра об’єднала зусилля працівників НПП "Прип’ять-Стохід", а також ДП "Любешівське ЛМГ". Учням провели конкурс малюнка, діти виготовили багато годівничок, наповнили їх різними кормами. Для закріплення знань із орнітології працівники парку залучили дітей до участі в тематичному КВК. Захід завершився розвішуванням годівничок. Працівник парку Ольга Шукалович провела майстер-клас «Зробимо годівничку - нагодуємо синичку». Вона наголосила про доцільність засипати корм в той самий час, а при відсутності насіння - підвішувати шматки несоленого сала та ягоди калини і горобини. Та й члени гуртка «Юні друзі природи», що діє у В’язівненській гімназії, теж долучилися до акції «Допомога птахам взимку». Діти власноруч змайстрували годівнички із підручних матеріалів, розвісили їх на території гімназії. А от у Любешівському ліцеї стартував ІІ етап орнітологічної акції «Годівничка», організований учнівським лісництвом, поінформувала його керівник Людмила Шептур. Юні лісівники з молодшими помічниками, учнями 5-Б класу, розвішували годівнички в прилеглому саду та наповнювали їх кормом. У межах акції серед учнів ліцею проводяться конкурси на кращу годівничку, кращий малюнок, фотороботу, поробку, на кращий вірш, оповідання про птахів, кращу листівку про зимуючих птахів. Фото - учасників заходів. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування