червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні з нагоди Дня місцевого самоврядування, перед початком засідання сесії Любешівської селищної ради, відбулися урочистості, на які зібралися жителі Любешівщини, котрі причетні до цього свята.

 

Ведуча дійства Ольга Гарманюк зробила невеличкий екскурс в історію цього дня. Усі присутні у залі переглянули відеопредставлення Любешівської об'єднаної теритоіральної громади. 
Вітальні слова  мовили Любешівський селищний голова Олег Кух, голова Любешівської районної ради Петро Нагорний, голова Любешівської районної державної адміністарції Сергій Фесик, голова депутатської фракції політичної партії УКРОП у Любешівській селищній раді Сергій Неймарк, голова постійної гуманітарної комісії селищної ради Валерій Панасюк.
Очільники ОТГ, райради та РДА, окрім привітань, здійснили і приємну місію нагородження кращих представників галузі місцевого самоврядування. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування