квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Минулої неділі, 2 грудня, учні Любешівського ліцею, по дорозі в с. Калауровичі Пінського району до ровесників-партнерів по екологічному проекту «Транскордонні водні інспектори», відвідали братську могилу, де похований уродженець с. Сваловичі Яків Шкльода, розповіла наставник юник екологів Людмила Савчук, вчитель біології ЗЗСО "Любешівський ліцей".

Історію про зовсім молодого бійця розповів житель Любешова Ігор Парчук. Адже Яків був рідним братом його дідуся по мамі Флора Шкльоди, котрий і нині живе в рідному селі. У 18 років Яків пішов боронити Батьківщину, адже розпочалася Друга світова війна. Коли воював на території сусідньої держави у складі діючої армії, загинув в межах села Малиє Дворци. Пізніше відбулося перепоховання у братську могилі в с. Лемешевичі. Підтвердження цього факту – викарбуваний на пам’ятній дошці напис: «ряд. Шкльода Я. Д.». Діти уважно слухали, уявляючи ті події. Ось так негадано-неждано та війна нагадала про себе. І кожен під час відвідин останнього місця спочинку солдата минулої війни загадав сокровенне – аби в Україні скінчилася війна сучасна. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування