квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в лабораторію «Будова тракторів» Любешівського технічного коледжу Луцького НТУ партнери провідного німецького підприємства  Landmaschinen Vertrieb Deuben GmbH передали діючі стенди та агрегати тракторів фірми John Deere. Таку хорошу новину повідомив  Анатолій Хомич, в. о. директора Любешівського технічного коледжу Луцького НТУ.

 

Анатолій Васильович переконаний: сучасне обладнання  дасть змогу покращити матеріально-технічну базу навчального закладу для підготовки учнів та студентів з предмету «Трактори». За поповнення матеріально-технічної бази колектив коледжу вдячний згаданому німецькому підприємству в особі його очільника Маттіаса Ліндера, а  також керівникам ТзОВ «ЄВРОТЕХІННОВ – ЕТІ» Анатолію Павлючику та Михайлу Видерку за доставку обладнання з Німеччини до навчального закладу. До того ж Маттіас Ліндер під час останньої зустрічі запевнив, що і в подальшому сприятиме поповненню матеріальної бази Любешівського коледжу. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування