квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями знову відновив свою роботу кабінет здорової дитини. Про те, що його кілька місяців не було, активно розпочали турбуватися молоді мами, через це на сторінках Фейсбуку велася активна дискусія.

 

І районна газета, і депутати селищної ради, й інші небайдужі також порушували питання необхідності повернути такий кабінет. Тож керівництво ЦРЛ та ЦПМСД таки знайшли можливість виділити приміщення під кабінет здорової дитини. «Щиро вдячна тим, хто підтримав та реалізував цю справу!» - ось так повідомила на тому ж Фейсбуці Ольга Фрідріх, котра першою звернула увагу на проблему. Коментарі не забарились. «Треба вірити. Необхідно контактувати з людьми. І буде успіх... Фейсбук робить диво… Відносно швидко!» - ці та інші висловлення наших співгромадян підтвердили, що коли активно до справи взятися всім разом, то вона обов’язково вирішиться.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування