квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У рамках міжнародного екологічного проекту «Транскордонні водні інспектори на шляху до спільного моніторингу та використанню водних ресурсів басейну річки Прип'ять» практично кожних вихідних відбуваються взаємні візити школярів Любешівщини та Білорусі, про що неодноразово інформувало наше видання.

 

Окрім акцій прибирання прибережних смуг, цікавих майстер-класів у навчальних закладах, юні екологи зі своїми наставниками проводять дослідження води. Донедавна компактні міні-лабораторії мали білоруси, а днями ними будуть забезпечені і всі екологічні клуби, створені на базі десяти шкіл нашого району. За словами організаторів, міні-лабораторії – це набір реактивів, з а допомогою яких визначається вміст у воді нітратів, нітритів, фосфатів, аміаку, її кислотність, твердість та інші показники.

Головна мета цього міжнародного проекту – дослідження якості води природних водойм. Але в майбутньому, переконані організатори, шкільні екологічні клуби зможуть розширювати свою діяльність. Наприклад, проводитимуть заміри води усім охочим місцевим жителям. Проект передбачає фіксацію показників складу води по населених пунктах. І якщо десь виявлять завелику кількість забруднюючих компонентів, учасники проекту звертатимуться до влади для подолання проблеми. Бо ж від якості води залежить здоров’я людей. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування