квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в Любешівському відділенні поштового зв’язку – День передплатника. І проходить він досить активно, адже людей тут чимало. Приємно, що чи не кожен оформив річну передплату нашого тижневика.

 Подруги Ганна Корець та Ксенія Бубало з Любешова десятки літ читають «Нове життя». От і сьогодні разом завітали на пошту, аби подбати про передплату районки.

«Любимо читати про наших людей, новини, що відбуваються в районі, яких змін очікувати. Завжди з цікавістю все перечитуємо», - кажуть жінки.

Любешівка Наталія Лащ стверджує, що і її домі наша газета – незамінна ось уже багато років. А Олександр Гарбар зазначив: особливо полюбляє перечитувати матеріали, де порушуються проблемні питання - «своєрідні журналістські розслідування». Мама п’ятьох діток Ніна Колядич із Рудки передплачує «Нове життя», відколи прийшла в невістки, а це більше 20 літ. Їхня поштарка Валентина Русило, за словами жінки, наче та бджілка, чудово справляється зі своїми професійними обов’язками, і дуже хороша, привітна людина, тож завжди заздалегідь нагадує, аби вчасно передплатили улюблену газету. You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування