травня

25

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Знову вдало виступили вихованці спортклубу «УДАР», взявши днями участь у ХІ традиційному Всеукраїнському боксерському турнірі «Кубок Горохова», рохповів їхній тренер Созон Смаль.
Так, четверо з них вибороли перші місця. Це – Назар Ходаківський, Дмитро Клубук, Олександр Василюк та Валентин Петрик. А Владислав Вітовщик, Євген Мокич та брати Тарас і Назар Марчики стали срібними призерами. Дебютант Олександр Губарик зайняв третє місце. Після змагань Назар Ходаківський, котрий щоразу доїжджає на тренування у спортклуб із с. Брониця Камінь-Каширського району, від організаторів змагань отримав особистий приз, адже був визнаний кращим боксером команди спортклубу "УДАР".
Фото - Тетяни Будько.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 29 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування