травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Жителька с.Мала Глуша Марія Хомик стала переможцем акції “Зареєструйся в “Особистому кабінеті” на сайті 104.ua - вигравай смартфон!” А дізналася мама трьох діток про акцію від газової компанії саме із газети «Нове життя», повідомляє прес-служба «Волиньгаз».

 Листоноша приніс газету до хати в четвер, 15 листопада. Пані Марія одразу й вирішила зареєструватись на сайті 104.ua. Подумки покликала удачу на допомогу, бо ніколи не вигравала ще, зізналась жінка, і через кілька хвилин пройшла всі етапи реєстрації на сайті. Каже: нескладно, а тепер зрозуміла, що зручно, бо все під рукою - і рахунки видно, і оплату, і швидко в будь-який момент відкрила та все переглянула. Порівнює, бо донедавна подавала показання лічильника газу в телефонному режимі. Дзвонила до Контакт-центру вчасно щомісяця, до 5 числа, але багато витрачала часу, довго доводилось очікувати. 30-річна Марія Хомик є скарбником у місцевій церкві, виховує трьох діток - старшим донькам 13 і 11 років, а найменшому синочку - лише рік. У декретній відпустці жінка вчиться й економити свій час, тому використовує онлайн-сервіси. “Особистий кабінет після реєстрації оцінила відразу - ефективний сучасний сервіс. Дуже задоволена, що виграла в акції. Про свою перемогу дізналась у телефонному режимі від керівника Центру обслуговування клієнтів. Найбільше подарунку зраділи мої діти, коли дізнались, що їхній мамі усміхнулась удача. Газету “Нове життя” виписую півроку - то надійне джерело інформації в районі, а газом користуюсь уже 12 років, - розповідає переможець акції Марія Хомик. – Включила - і в хаті тепло, а колись давно опалювали твердим паливом. Тепер усе село - 400 дворів має газ, і люди раді в нас”.

Подарунок, смартфон Samsung Galaxy J 4+ переможцю акції Марії Хомик - багатодітній мамі у декретній відпустці вручив представник Камінь-Каширської дільниці, яка входить до Ратнівського відділення ПАТ “Волиньгаз”. У родину приніс передноворічний подарунок Роман Бігун. “Єдина умова нашої акції - зареєструватись клієнту, який користується природним газом, в Особистому кабінеті на сайті 104.ua у вказаний двотижневий термін. Ми помітили, що пік реєстрації населення щороку припадає саме на опалювальний період, тому обрали цей час і вирішили провести акцію, - зазначає керівник клієнтського сервісу ПАТ “Волиньгаз” Юрій Петрук. - Є така хороша тенденція зараз на Волині - жителі районів дуже активно почали реєструватись в Особистому кабінеті. Власне, результат акції - переможець із району, якого визначили рандомним шляхом. Ми робимо все для того, аби спростити комунікацію між газовою компанією та клієнтами”.

Довідка. Акцію організувала компанія “Волиньгаз” для своїх клієнтів - користувачів природного газу. Вона тривала з 8 до 22 листопада цього року. Найактивнішими учасниками акції виявились жителі міст Луцька, Нововолинська та Ковеля, Ківерцівського та Ратнівського районів. Участь в акції взяло майже 600 волинян. Сучасним сервісом «Особистий кабінет» на сайті 104.ua. користуються майже 40 тис. споживачів природного газу Волині. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість користувачів зросла на 42 %. За допомогою «Особистого кабінету» споживачі можуть дізнатися свій баланс, роздрукувати рахунок за газ, внести оплату, а також поставити фахівцям компанії запитання в режимі онлайн. Клієнтам «Волиньгазу» доступна функція зворотнього дзвінка від оператора контакт-центру. Його можна замовити, натиснувши кнопку «Зателефонуйте мені» у нижній частині інтерфейсу «Особистого кабінету».

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 29 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування