березня

24

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора в районі відбулася неабияка подія: до нас завітала Олеся Франко-Маліборська – поетеса, музикант, громадський діяч, старший викладач фортепіано ДМШ м. Калуш та Івано-Франківськ, учасник багатьох творчих спільнот, автор п’яти віршованих та музичних збірочок, член Української асоціації письменників, учасник різноманітних фестивалів, творчих зустрічей, концертів, радіо- та телепередач.

 

На запрошення друзів - родини Мартюшевих, жителів Любешівської Волі, Олеся Мирославівна завітала найперше в Любешівську дитячу музичну школу, де поспілкувалася з викладачами, а для діток провела майстер-клас. ЇЇ помічницею була Єлізавета Кузьмич із с. Дольськ. Саме в присутності правнучки Івана Франка директор музшколи Юрій Будько вручив для Лізи нагороди від Українського фонду культури як лауреату престижного Всеукраїнського конкурсу-огляду за програмою «Нові імена України», котрий нещодавно відбувався в Києві. А поетеса подарувала дівчинці власну книжку з автографом. Зрештою, кожен охочий мав нагоду отримати збірочку її творів. Опісля на запрошення керівництва новоствореного музею минулого і сьогодення Любешівщини Олеся Франко оглянула приміщення, де він знаходитиметься, та лишила відгук. А далі побувала на літературній зустрічі в актовому залі Любешівськоволянської гімназії. Із запашним короваєм зустріли особливу гостю. Вірші Олесі Франко звучали у виконанні школярів, у тому числі й покладені нею на музику, а також авторка зачитала та заспівала окремі з них. Хвилююче прозвучала її розповідь про родину Франків, віхи її життєвого та творчого шляху.

Інтерв’ю з Олесею Франко-Маліборською – в наступному номері газети. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування