березня

24

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

 

Вчора у Любешівському технічному коледжі ЛНТУ відбувся День відкритих дверей.

 

Гості навчального закладу – школярі та їхні батьки - мали змогу ознайомитися із вибором професій та спеціальностей, матеріально-технічною базою коледжу, а також стати учасником цікавих майстер-класів.

Окрім того, участь у заході взяли роботодавці та працівники Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості, котрі провели профорієнтаційний квест «Подорож у країну професій». Перемогу в цьому конкурсі здобула команда учнів першого курсу «Кухар, кондитер». 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування