березня

24

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями учні та учениці 7 класів ліцею с. Деревок і гімназії с. Підкормілля здійснили екологічну мандрівку шкільним автобусом на територію НПП "Прип'ять-Стохід" з метою підвищити рівень екологічної культури і не тільки, повідомляє відома на Любешівщині активною проектною діяльністю вчитель Деревківського ліцею Оксана Домарацька.

 Це відбулося в рамках довготривалого проекту "У стилі ЕКО: учора, сьогодні, завтра", запропонованого у Шкільному проектному календарі розвитку громадянських компетентностей освітнім координатором Amnesty International Володимир Селіваненко.

Для початку ми перезнайомилися, помилувалися стрімкими хвилями озера Люб'язь, оглянули справжнісіньку машину-амфібію, котра розчищає водойми, пройшли екологічну стежку у мальовничих Сваловичах "Ойкум - край великих боліт", вирішували групами завдання у цікавезному квесті, грали екологічні ігри, малювали плакати і думали над вирішенням серйозних питань. Наприклад, які мають бути конкретні дії, щоб поліпшити стан навколишнього середовища саме у своєму населеному пункті.
А ще прикрасили "дерево бажань" стрічками, "намагніченими" світлими мріями. Та й дуже смачно було пообідати на свіжому повітрі на березі ріки і досхочу посмакувати солодощами! Побували ми і там, де знімали українсько-чеський фільм «Пофарбоване пташеня» з залученням місцевих жителів.

Отож, ми думали, вирішували, слухали, шукали, мріяли, розважалися, милувалися, споглядали, співпрацювали у групах, фотографувалися, вчилися бути тут і зараз… Це був день, коли усі Стихії Всесвіту дарували нам особливі відчуття Щастя і Силу Творити Добре! А стала можливою поїздка завдяки керівництву структурних підрозділів селищної ради Ользі Кух і Василю Куху, представникам НПП «Прип’ять-Стохід» Віталію Веремчуку та Ірині Хомич, Юрію Оласюку, підприємцю Сергію Неймарку, керівникам і педагогам навчальних закладів сіл Підкормілля і Деревок. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування