квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Упродовж 27-28 жовтня на базі Волинського боксерського клубу олімпійського резерву відбувся відкритий чемпіонат міста Луцьк із кікбоксингу ВАКО.

 

Найуспішнішими стали наші юні земляки, котрі тренуються в спортивно-оздоровчому клубі «УДАР». Так, п’ятеро наших боксерів стали чемпіонами серед своїх ровесників, завоювавши «золото». Четверо – учні Любешівського ліцею Валентин Петрик, брати Тарас і Назар Марчики, Олександр Василюк та 5-класник із Брониці, котрий тренується в «УДАРі», Назар Ходаківський. Ще троє хлопців стали бронзовими призерами. Це - любешівці Владислав Вітовщик, Дмитро Клубук і Євген Мокич. Підтримував наших хлопців відомий кікбоксер і наш земляк Іван Швайко, повідомив тренер Созон Смаль.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування