квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Шкільне лісництво Любешівського НВК взяло участь у Конкурсі FSC П'ятниці для шкіл «Любиш ліс - обирай FSC». І здобуло почесне третє місце.

 Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці керівник шкільного лісництва Людмила Шептур. «Світлини ми поширювали на сторінках Facebook. У минулу п‘ятницю (26 жовтня) відбулося визначення переможців даного конкурсу в рамках FSC п‘ятниці 2018 за допомогою ресурсу random.or. У результаті маємо ТРЕТЄ місце серед навчальних закладів України, які брали участь. Вітаю наших юних лісівників, які проводили FSC-уроки, з призовим місцем та дякую всім їм за активну участь в даному конкурсі і бажаю подальших успіхів у справі збереження та примноження лісових багатств країни. Молодці!!!» - написала Людмила Степанівна.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування