квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні чудовою «акцією» з озеленення прилеглої території завершили надзвичайно трудовий тиждень працівники інклюзивно-ресурсного центру, котрий скоро офіційно відкриється в центрі Любешова.

Як розповіла його директор Тетяна Жилко, розпочали благоустрій з понеділка. Підприємці Олександр Бубало та Сергій Любежанін заспонсорували бруківку та -  бордюри, Федір Матюк привіз безкоштовно вантажівку піску, а Віталій Котик, Сергій Швайко, Роман Пугач, Іван Лавринюк, а також директор Любешівського ліцею надали необхідну кількість цементу для викладення близько 70 м бруківки.

Якщо бруківку клали гірківські умільці, то сьогодні працівники ІРЦ – директор, практичний психолог та олігофренопедагог разом із лісничим Залізницького лісництва ДП "Любешівське ЛМГ" Олександром Жилком висадили алейку із самшиту. 140 кущиків надало лісництво. «Дякую Залізницькому лісничому за допомогу з озеленення території біля ІРЦ та всім благодійникам, завдяки яким маємо ось таке чудове закінчення робочого тижня!» - каже Тетяна Жилко. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування