квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора в малому залі селищного Будинку культури відбулася цікава й неординарна подія – презентація нової книги жителя Любешова, історика, автора книг «Ми від роду українці», «Громи над Поліссям» та «На скрижалях історії» Петра Бущика - «Хроніка Любешівська». Це видання  – нелегка багаторічна праця.

 

Привітати Петра Григоровича з виходом його чергового дослідницького доробку завітали народний депутат Ірина Констанкевич, селищний голова Олег Кух, голова районної ради Петро Нагорний, депутат селищної ради Валерій Панасюк та інші любителі історії рідного краю. А працівники Будинку культури, котрі виконали декілька пісень про рідний край, надали заходу музичного забарвлення, а присутнім – естетичного задоволення.

Петро Бущик розповів, що вихід його дітища став можливим за підтримки і сприяння народного депутата України Ірини Констанкевич. Також він висловив подяку всім іншим спонсорам. А це – наш земляк-футболіст Тарас Михалик, Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», Любешівська селищна рада, депутат облради Микола Бущук, директор ДП СЛАП «Любешівагроліс» Віктор Симонович, директор ТзОВ «Любешівагро» Юрій Шоломицький, Волинська обласна організація Аграрної партії України та місцеві підприємці. Також він зазначив, що не планує зупинятися на досягнутому, а вже працює над новим виданням – «Книга пам’яті. Вистояли і перемогли». 

 

 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування