квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в малому залі Будинку культури селищної ради представники влади, тренери, друзі з Любешівської ДЮСШ та школярі місцевого ліцею вітали Дарину Касян з поверненням із літніх Юнацьких Олімпійських ігор, які відбувалися в Буенос-Айресі.

 

Нагадаємо: наша землячка ввійшла в топ-10 кращих юних легкоатлетів світу - зайняла 7 місце в першому та другому колах змагань на дистанції 5000 м зі спортивної ходьби. Причому вже на першому старті покращила свій особистий рекорд на 56 секунд. Про це все нагадав відеоролик, котрий сьогодні мали змогу переглянути всі присутні на зустрічі.

Дашу Касян вітали квітами та подарунками, бажали подальших перемог, в тому числі і в Олімпіаді серед дорослих. Секретар Любешівської селищної ради Володимир Сергійчук зі щирими словами побажань вручив Подяку від селищного голови, а завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту селищної ради Тетяна Будько – запашний коровай. Теплі слова спортсменці промовила від імені двох гілок влади керівник апарату РДА Тамара Ковальчук. Із гордістю оповіли про свою вихованку тренери Ірина та Олександр Борисюки, директор Любешівської ДЮСШ Валентина Борисюк. З хвилюванням поділилася своїми враженнями від участі в Олімпіаді Дарина. А друзі та школярі з Любешівського ліцею розпитували, як довго «йшла до Олімпіади», що відчувала під час ігор та після повернення додому тощо. А на завершення були фото на згадку про чудові миті спілкування з олімпійкою. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування