квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора на базі Любешівського ліцею відбувся міжнародний тренінг екологічного спрямування.

 Педагоги Любешівщини та їхні колеги з Білорусі взяли участь у тренінгу «Підвищення потенціалу громадських екологів «Екологічний паспорт річки». Це був теоретичний черговий етап у рамках реалізації спільного українсько-білоруського проекту «Транскордонні водні інспектори на шляху до спільного моніторингу і використання водних ресурсів басейну річки Прип’ять». Білоруські тренери-педагоги навчали учасників із обох країн, як складати з учнями детальний екологічний паспорт річки. А в перервах пройшлися кабінетами молодшої школи, відвідали музей Бойової слави, пригостилися фіточаєм з поліських цілющих трав. Також переглянули фільм, відзнятий молоддю під час літнього екотабору.

Цього разу працювали педагоги, а от один із попередніх етапів був, можна сказати, практично-пізнавально-розважальний. Адже в серпні на території Білорусі відбувався літній табір учасників проекту, де брали участь двісті школярів обох країн. Наступний етап передбачає обмін учнівською молоддю.

Тож вчорашній захід носив досить дружній, відкритий характер. Бо ж присутні за період реалізації проекту встигли познайомитися і здружитися. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування