квітня

26

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Його вранці доставив із Києва для КП «Любешів-Комфорт-Сервіс» представник фірми-продавця та одразу ж провів інструктаж із експлуатації. Керівництво селищної ради не оминуло важливої події, адже ця одиниця техніки – одна з семи, котрі невдовзі працюватимуть на благо жителів ОТГ.

 

Начальник комунального підприємства Сергій Фальчик поінформував, що раніше власного автогрейдера не мали. Тепер же він є, і це дуже важливо, адже використовуватиметься для грейдерування, будівництва та розчистки від снігу доріг, котрі у власності ОТГ. До цього часу для таких робіт наймали підрядників, відтак кошти виводилися з округу. «Віднині КП «Любешів-Комфорт-Сервіс» саме виконуватиме такі роботи, що принесе для селищної ради один відсоток прибутку», - зазначив очільник КП. Вартість цього новенького автогрейдера, 2018 року випуску, білоруського виробника, за словами заступника селищного голови Олександра Савчука, становить 2,5 млн. грн. Голова ж Любешівської селищної ради Олег Кух наголосив, що це – одна із семи одиниць спецтехніки для комунального підприємства. Їх придбання здійснюється в рамках реалізації проектів, котрі цього року реалізуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Загальний обсяг фінансування згаданих семи проектів становить більше 12,5 млн. грн. Тож керівництво селищної ради завіряє: до кінця поточного року автопарк комунальників поповнять ще сміттєвоз, автовишка, два трактори, самоскид та фронтальний автонавантажувач. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування